Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині передали землі у власність ще 14-м об’єднаним територіальним громадам (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській ОДА відбулась передача земель у власність 14 ОТГ за участі голови Полтавської ОДА Валерія Головка, начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадима Чувпила та представників ОТГ.

Вадим Чувпило підписав документи про передачу земель з 14 представниками ОТГ. Рокитнянська, Білоцерківська, Глобинська, Ланівська, Піщанська, Новознам’янська, Недогарківська, Великосорочинська, Драбинівська, Щербанівська Решетилівська, Семенівська, Скороходівська та Шишацька ОТГ отримали у комунальну власність землі, в тому числі, й ті що знаходяться поза межами населених пунктів.

“Вітаю вас з такою знаменною подією, адже краще ніж органи місцевого самоврядування землею не може розпоряджатись ніхто. Сподіваюсь, що отримання земель додасть вам впевненості для подальшого розвитку ваших громад”, – сказав Валерій Головко.

“Вітаю громади з отриманням земель. Це дуже важлива подія не лише для вас, а й для Управління Держгеокадастру. Бажаю, щоб отримані землі стали стимулом для об’єднання інших сільських рад. Громада — це потужна сила, яка має ресурси, можливості, а відтепер й землі”, – повідомив Вадим Чувпило.

“Сьогодні наша громада отримала 105 земельних ділянок загальною площею більше 2 тисяч гектарів. Більшість цієї землі перебуває в оренді, але є й вільні, які ми можемо використати для розвитку громади. У громаді плануємо розвивати зелений туризм”, – розповів Білоцерківський сільський голова Білоцерківської сільської ради Іван Лещенко.

“Ми вже передали землі у власність 17 ОТГ. До кінця листопада землі передадуть ще 22-м громадам”, – додав Чувпило.