Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

На Глобинщині  задокументовано факт незаконної діяльності в авіасфері 

Встановлено, що мешканець Дніпропетровської області без відповідних дозвільних документів та посвідчення пілота, виконував авіахімроботи на несертифікованому літальному апараті в районі села Жуки Глобинського району. 

Своїми діями чоловік створив небезпеку для життя та здоров’я людей, а також передумови до надзвичайних подій з тяжкими наслідками на об’єктах критичної інфраструктури (зокрема, лінії та об’єкти енергогенерації, розташовані в районі польотів).Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за частиною 1 статті 281 Кримінального кодексу України – порушення правил повітряних польотів. Досудове розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом Глобинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури.


На вилучений у ході огляду місця події літальний апарат, схожий на  мотодельтаплан, накладено арешт.
Відповідно до чинного законодавства, за подібні дії передбачене покарання – штраф до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

За матеріалами Глобинського відділу поліції Полтавщини

поширити новину: