Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На 20 червня призначили провести режимні виміри електронавантажень

20 червня юридичним споживачам слід провести режимні виміри електронавантажень, після чого передати їх до філій ПАТ “Полтаваобленерго”.

Відповідно до затвердженого Порядку, двічі на рік проводяться виміри електричного навантаження у встановлені НЕК «Укренерго» характерні режимні дні літного та зимового періоду (червень, грудень) на електроустановках споживачів, що мають площадки вимірювання з приєднаною потужністю електроустановок 150 кВт та більше та середньомісячним споживанням 50 тис. кВт∙г (за підсумком минулого року), повідомляє прес-служба ПАТ “Полтаваобленерго”.

Черговий режимний день призначено на 20.06.2018 року.

Зазначеним споживачам необхідно провести виміри погодинного активного навантаження його споживання (величина максимально можливого навантаження об’єктів споживача в режимний день не повинна перевищувати величини дозволеної потужності, передбаченої нормативно-технічною документацією) та генерації, виміри фактичної реактивної потужності увімкнених КУ в режимний день, незалежно від режиму роботи електроустановок, виникнення аварійних та інших непередбачуваних ситуацій.

Звертаємо Вашу увагу, що споживачам необхідно дотримуватися встановлених вимог Порядку, адже проведення режимного дня є дуже важливим заходом для стабільної роботи ОЕС України та знаходиться на відповідному контролі Держенергонагляду. Інспекцією Держенергонагляду у Полтавській області вибірково будуть проводитися перевірки проведення споживачами вимірів електричних навантажень.

Результати вимірів необхідно оформити на відповідних протоколах вимірів та надати їх до відповідних філій ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» у термін не пізніше 10 робочих днів з дня проведення вимірів.