Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На 14 червня кременчужанам варто запастися водою

Для підвищення надійності централізованого питного та технічного водопостачання Кременчука КП “Кременчукводоканал” має намір 14 червня виконати на водогонах технічної води діаметром 1100 мм в районі водоочисної станції заміну запірно-регулюючої арматури. Про це йдеться на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

Проведення робіт заплановано з 00:00 до закінчення робіт (орієнтовно 20:00).
У зв’язку з необхідністю зупинки та дренажу водогонів технічної води в період проведення робіт буде повністю припинено централізоване питне водопостачання Кременчука.

“Просимо зробити необхідний запас води. У разі потреби за запитами споживачів у період відсутності водопостачання 14 червня буде забезпечено підвіз питної та технічної води. За замовленням потрібно звертатись в диспетчерську службу КП “Кременчукводоканал” та Службу допомоги мера кременчужанам та за телефонами: 74-70-70; 15-63.
Крім того, у сквері “Сосновий” (р-н зупинки “Водоканал”) та в районі транспортної прохідної КП “Кременчукводоканал” (пров. Героїв Бреста, 35А) буде організовано два тимчасові пункти розбору води”, – йдеться у повідомленні.