Ви тут:
Медицина Суспільство 

МОЗ закликає лікарів не брати участі у політичних маніпуляціях

До співробітників МОЗ України почали надходити численні повідомлення від лікарів, яких закликають до участі у нібито професійних зібраннях під терміновими приводами. МОЗ України закликає усіх медиків утриматись від участі у таких заходах, оскільки це може призвести до використання лікарів у політичних цілях. 

Просимо всіх колег зосередитись на наданні якісної медичної допомоги пацієнтам за затвердженим графіком роботи та участі у професійних подіях”, – йдеться у повідомленні МОЗ.

“Про будь-які наради, конференції та інші заходи, які проводить МОЗ України, ми повідомляємо через офіційні звернення посадових осіб, сайт та офіційні канали в соціальних мережах”, – зазначають у відомстві.

Тиск на медичних працівників з метою їх примусової участі у політичних подіях є незаконним і передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність. Про всі випадки тиску у вигляді погроз про звільнення, догани чи штрафи за відмову від участь в цих зібраннях медиків просять повідомляти за телефоном: (044) 200 06 71.