Ви тут:
Суспільство Україна 

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов закликає “показати Путіну червону картку”

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов закликає своїх колег із країн-учасників Чемпіонату світу з футболу, який має пройти в Росії, бойкотувати змагання на політичному рівні.

“Направив відповідні листи на всіх міністрів, відповідальних за спорт, з 31 країни, чиї футбольні команди заявлені для участі у чемпіонаті світу в країні-агресорі Росії”, – повідомив він на Facebook.

За словами Жданова, з огляду на численні грубі порушення Росією Статуту ООН та міжнародного права, треба адекватно і активно реагувати на російську політику агресії, окупації, втручання у внутрішні справи суверенних держав та широкомасштабні порушення прав людини в Росії та на окупованих Росією українських територіях Криму та Донбасу.

«Наразі, російське керівництво не припинило збройної агресії проти сусідніх країн і грубо порушує міжнародне право. Крім того, російська пропаганда використовує Чемпіонат світу з футболу 2018 для просування ідеї повернутися до “бізнесу як завжди”.

У цей час понад 60 невинних громадян України незаконно утримуються за сфабрикованими та політично вмотивованими звинуваченнями в Росії та на території тимчасово окупованого Криму. Вони піддаються тортурам та позбавлені належної медичної допомоги».