Ви тут:
Суспільство Україна 

“Методистом – 2018” в туристсько-краєзнавчому напрямку стала волинянка

20 – 22 червня у Києві відбувся 3-й фінальний етап «Джерело творчості» у номінації «Методист-2018».

Вигравши обласний етап конкурсу, я потрапила і в число переможців І-го туру Всеукраїнського конкурсу. На ІІ-й тур було відібрано 39 кращих учасників із 131 – з різних регіонів України, які представляли свої позашкільні навчальні заклади з туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, дослідницько-експериментального, еколого-натуралістичного, науково-технічного, художньо-естетичного та фізкультурно-спортивного напрямів, пише переможниця Ольга Яцюк на своїй сторінці у Facebook.


Фінал Конкурсу відбувся в місті Києві на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Два дні проходили конкурсні випробування, де учасники демонстрували свою фахову майстерність, презентували використання науково-методичних ідей та технологій у своїй роботі, інноваційні підходи у діяльності свого позашкільного закладу.

“І місце за рішенням журі було присуджено мені і я стала переможцем Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів в туристсько-краєзнавчому напрямку. У травні цього року отримала державну відомчу відзнаку – відмінник освіти України. І це звання цілковито було підтверджено на практиці”, – йдеться у повідомленні Методиста – 2018.

Урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу відбулось 22 червня в актовій залі Міністерства освіти і науки України.