Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужанам не рекомендують купатися на міських пляжах

З початку купального сезону Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» щотижня проводить відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм в місцях  масового відпочинку міста.

За результатами  лабораторних досліджень від 12 червня показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) пляжу «Центральний» та пляжу в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р. Сухий Кагамлик) не відповідають санітарно – гігієнічним  вимогам, повідомляють у міській раді.
Індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») становить 70000, наприкінці (район колишнього кафе «Арарат») становить 240 000 (при нормативному показнику 10 000). На пляжі в районі  Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» на початку та в кінці пляжу становить 240000 (при нормативному показнику 5 000).
З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» рекомендує здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжу в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р.Сухий Кагамлик) А також закликає  не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку  для купання.