Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчужан закликають не купувати неперевірені продукти харчуванн

Минулого тижня до реанімації лікарні «Кременчуцька» з діагнозом ботулізм було госпіталізовано 3 громадян, із яких 2 – подружжя з села Павлиш та 1 кременчужанка. Збудником захворювання стала копчена риба, що була придбана ними в місці несанкціонованої торгівлі в районі Крюкова.
 
За інформацією керівника управління охорони здоров’я міста Дмитра Петращука, на сьогоднішній день стан хворих тяжкий, 2 з них підключені до апарату штучної вентиляції легенів, повідомляють у міській раді.
Разом із тим головний медик Кременчука звернув увагу на тому,  в Україні наразі сироватки проти ботулізму немає. За інформацією Міністерства охорони здоров’я, її поставок слід очікувати не раніше серпня поточного року. Хворим її було введено, придбано сироватку було родичами.
Тому, щоб не захворіти на цю хворобу, кременчужани мають бути відповідальними по відношенню до себе та своїх рідних, купувати перевірені продукти харчування лише в місцях санкціонованої торгівлі.
Міський голова Віталій Малецький дав доручення відповідним службам посилити роз’яснювальну роботу серед населення на предмет небезпеки, яку несуть продукти харчування, що не пройшли спеціальну перевірку, а  також посилити контроль за стихійними ринками.