Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцьких медиків привітали з професійним святом

15 червня напередодні Дня медичного працівника міський голова Віталій Малецький привітав колектив медичної галузі Кременчука  з професійним святом.
Від усієї територіальної громади він висловив щирі вітання представникам найгуманнішої в світі професії, які щоденно  стоять на захисті здоров’я кременчужан. Керівник міста відзначив, що професія медика завжди була і  буде залишатися однією із найнеобхідніших і найшанованіших у світі, бо здоров’я не можливо порівняти ні з якими багатствами та надбаннями, повідомляють у міській раді.
Особливою гордістю закладів охорони здоров’я Кременчука є їх кадровий потенціал. Саме від високого професіоналізму лікарів, медсестер, санітарок залежить здоров’я та подальше життя людини, бо найсучасніші досягнення науки безсилі, якщо вони не знаходяться в фахових руках. Віталій Малецький висловив слова вдячності кременчуцьким медикам за їх благородну працю, за важкі трудові будні та щоденний порятунок пацієнтів.   
Особливо хвилюючою та урочистою стала мить нагородження. Кращі представники медичної галузі Кременчука були відзначені Подяками та Грамотами різних рівнів, а подарунком для них став святковий концерт, підготовлений силами творчих колективів лікувальних закладів міста та Міського палацу культури.