Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Кременчуцькі школярі на канікулах з ЮніорБанком

Настало таке довгоочікуване для школярів літо. Але це зовсім не означає бездіяльне гаяння часу для кременчуцьких школярів. Всі, у кого є картка Юніора, можуть весело провести час з користю для себе.

Квест-кімната – це дуже популярний вид дозвілля, який відмінно розвиває взаємодію в команді. Діти разом із батьками можуть спробувати свої сили та знання банківської сфери. Таку можливість дає ЮніорБанк за допомогою квест-кімнати “Загублені у банку”. Пройшовши таку гру з батьками, юніори гарантовано отримають масу емоцій і нові знання.

Квест-кімната “Загублені у банку” працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 – до 17:00 за адресою: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 2 в. Зареєструватися для участі у квесті можна на сайті ЮніорБанку або ж за телефоном: (067) 603-41-83 (тренер Інна Немченко).

“У квест-кімнаті є цілий ряд загадок, які належить вирішити юніорам, щоб вибратися. Фізична сила їм не знадобиться, а гугл не допоможе, – говорить Інна Немченко, керівник напрямку ЮніорБанку Кременчуцької філії ПриватБанку. –  Всі завдання вирішуються за допомогою логіки і командної взаємодії. Відвідати унікальну квест-кімнату має змогу кожен бажаючий юніор”.

 Квест-кімната “Загублені у банку” – це унікальна можливість провести час весело та з користю. Команда повинна налічувати від 4 до 6 осіб. Участь у квесті безкоштовна, необхідна лише наявність картки ПриватБанку (у дитини – Картки Юніора).

 Не пропустіть можливості:

  • отримати яскраві емоції та позитив,
  • попрактикуватись у вирішенні захопливих завдань,
  • навчитись взаємодіяти у команді,
  • потренувати свою логіку та інтуїцію,
  • закріпити якості переможця у своєму характері,
  • отримати нові фінансові знання.

ЮніорБанк – це соціальна програма фінансової грамотності для школярів, що принципово відрізняється від звичних шкільних програм. Перш за все, це захоплюючий матеріал. У школярів немає нудних уроків та конспектів, усе навчання проводиться в інтерактивній ігровій формі.