Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі школярі і надалі їздитимуть у громадському транспорті безкоштовно

Поїздки кременчуцьких школярів до загальноосвітніх закладів у навчальному 2018-2019 році продовжуватимуть здійснювати за рахунок коштів міського бюджету.

Оплата проводитиметься у рамках міської програми соціального спрямування, затвердженою позаминулого року. Програмою охоплюються школярі віком до 12 років, які для проїзду до навчальних закладів користуються маршрутними таксі та електротранспортом. Дітям, які дістаються до шкіл тролейбусами, традиційно видаватимуться проїзні квитки, що не обмежують кількість поїздок. Щодо поїздок у маршрутних таксі, то  за один навчальний день учні безкоштовно можуть ним скористатися двічі – до навчального закладу та в зворотному напрямку. На безкоштовні перевезення передбачені кошти в міському бюджеті, забезпечуватимуться такі перевезення протягом навчального року. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Варто нагадати, що видатки в міському бюджеті – 2018 року на компенсацію пільгового перевезення кременчуцьких дітей віком до 12 років у міському транспорті  мають зросли приблизно на 30% у порівнянні з минулим 2017 роком.
Наразі в департаменті освіти Кременчука збираються заявки з загальноосвітніх закладів, учні яких  під час навчального процесу користуються пасажирським транспортом.