Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Кращим учням шкіл Кременчука планують виплачувати стипендії міської ради

Проект Положення про порядок призначення стипендій Кременчуцької міської ради представникам учнівської молоді загальноосвітніх закладах міста обговорюватимуть на депутатських засіданнях та черговому пленарному засіданні сесії.

Даним документом передбачається виплата грошових заохочень талановитим школярам за рахунок коштів міського бюджету. Планується, що стипендія міської ради призначатиметься відмінникам навчання, переможцям всеукраїнських, міжнародних  олімпіад і Малої академії наук України. За умови прийняття депутатами рішення, вона виплачуватиметься протягом навчального року, починаючи з 1 вересня. Порядок і розмір заохочень учням також буде затверджено на пленарному засіданні сесії. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Нагадаємо, у Кременчуці протягом багатьох років виплачується стипендія міської ради найкращим студентам міста. Зокрема, до числа стипендіатів відносяться студенти вищих навчальних та професійно-технічних закладів міста. Стипендія міської ради найкращим представникам кременчуцького студентства виплачуватиметься як за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі, так і активну участь у громадському житті навчального закладу та міста. Наразі розмір стипендій для студентів вишів становить 1200 гривень на місяць, а учнів закладів професійної освіти –  700 грн.