Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Команда громадського контролю держзакупівель DOZORRO їде у Полтаву

У рамках проекту “DOZORRO Десант” 19 червня 2018 року команда громадського контролю держзакупівель DOZORRO їде у Полтаву. Ми проаналізували закупівлі у Полтаві й вирішили проінформувати мешканців міста, про те, як вони можуть впливати на закупівлі свого міста й контролювати їх.

На брифінгу ми будемо презентувати інтерактивну мапу закупівель ремонтів шкіл Полтави, де можна за допомогою одного кліку подивитись все, що купувала ваша школа. За допомогою цього інструменту можна легко дізнатися, на що директор школи витратив гроші, що були виділені з бюджету.

Запрошуємо приєднатися до наших заходів, які заплановані у рамках проекту “DOZORRO Десант у Полтаві”:

Якщо ви замовник й хочете, щоб наші експерти проаналізували ваш кейс – заповніть реєстрацію за лінком – https://goo.gl/forms/H3BrWHoWjSd0O7Sy1

Якщо ви постачальник – зареєструйтесь за лінком – https://goo.gl/forms/M3dHLzThEr9z8Otq1 на навчальний захід для бізнесу.

Ми запрошуємо всіх мешканців до спілкування щодо важливості вашого впливу на закупівлі міста:

  1. Час проведення: 14:00 – 15:00

Місце проведення: Перехід біля Головпоштампу. Вся правда про ремонт, який тягнеться вже 2 роки.

  1. Час проведення: 14:00 – 15:00

Місце проведення: Українська медична стоматологічна академія (вул. Шевченка, 23). Гуртожиток №1 и №3 5 червня 2018 року уклали договір на заміну вікон. Чи будуть нові вікна?

  1. Час проведення: 16:00 – 18:00

Місце проведення: Парк “Сонячний”. А ви знаєте, які ремонти купувала школа в якій навчається ваша дитина? Ми створили інтерактивну мапу шкіл Полтави, й ми зможете в 1 клік побачити, які ремонти купувала саме ваша школа.