Ви тут:
Суспільство Україна 

“Двері НАТО для України відкриті і нам з вами треба наполегливо працювати над проведенням реформ”, — Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко наголосив, що не існує країн в світі, які би проводили такі широкомасштабні реформи в умовах війни, як це робить Україна. Про це йдеться на офіційному сайті Глави держави.

“Перше і надважливе – це реформа сектору оборони і безпеки, створення потужної української армії”, – зауважив Глава держави під час урочистостей з нагоди випуску магістрів Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Він додав, що українські Збройні Сили входять в десятку найбільш ефективних армій Європи і займають перше місце серед країн не членів НАТО.

“Це наша з вами заслуга. І ми переводимо весь сектор оборони і безпеки під стандарти НАТО”, – наголосив Президент, нагадавши, що на минулому тижні парламент ухвалив його Закон про національну безпеку.

Глава держави подякував депутатам за підтримку.

“Це кардинальна, стратегічна зміна сектору оборони і безпеки. Ми поставили на порядок денний повну взаємосумісність – interoperability Це в той час, коли чотири роки тому вимовити це слово ніхто не міг. А на сьогоднішній день стоять у порядку денному вже конкретні кроки імплементації. Збільшується цивільний контроль за сектором оборони і безпеки. Збільшується прозорість фінансування, але головне – збільшується ефективність дій сектору оборони і безпеки, підвищується довіра до нас з боку наших партнерів”, – зазначив він.

“І ми стверджуємо, що двері НАТО для України відкриті і нам з вами треба наполегливо працювати над проведенням реформ”, – підкреслив Президент.

За його словами, Закон про національну безпеку створює для цього надзвичайно важливий базис.

“Найближчим часом він має надійти мені на підпис. І це буде дуже важливий етап реформування сектору оборони і безпеки”, – додав Глава держави.