Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

До уваги платників ПДВ щодо роботи Єдиного реєстру податкових накладних

Державна податкова інспекція у місті Полтаві інформує, що відповідно до повідомлення ДФС України у зв’язку з перенесенням робочих днів графік роботи Єдиного реєстру податкових накладних (далі – ЄРПН) у червні 2018 року наступний:

30 червня (субота) 2018 року вважається операційним днем, протягом якого здійснюватиметься прийняття від платників податку податкових накладних та/або розрахунків коригування для реєстрації в  ЄРПН. Операційний день триває з 8-ї до 20-ї год. Підтвердженням про прийняття податкової накладної до ЄРПН є квитанція, дата та час зафіксовані у квитанції є датою та часом надання податкової накладної в електронному вигляді до ДФС.

28 червня (четвер), 29 червня (п’ятниця) та 1 липня (неділя) 2018 року є святковими та вихідними днями, які не вважаються операційними днями та  протягом яких ЄРПН не функціонуватиме.

Беручи до уваги граничні терміни для реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в ЄРПН, визначені Податковим кодексом України, без застосування штрафних санкцій, рекомендуємо завчасно надсилати податкові накладні, розрахунки коригування для реєстрації в такому реєстрі з урахуванням вихідних, святкових та неробочих днів у червні 2018 року, а також тривалості операційного дня.

Сектор організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві