Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“До кінця 2019 року мусимо вирішити питання дитячих садочків у Мачухах, Заворскло й Щербанях”, – Валерій Головко

Сьогодні голова Полтавської ОДА Валерій Головко побував у Мачухівській і Заворсклянській ОТГ.

Обговорив з головами ОТГ перспективи розвитку територій, окреслили план дій щодо інфраструктурних об’єктів соціальної сфери.

До їхніх дитсадків є черга, тож домовилися про початок будівництва на умовах співфінансування за рахунок залучення держбюджету, – написав на своїй сторінці у Facebook голова Полтавської ОДА. 

У Мачухівській ОТГ будуватиметься новий садочок і звільниться частина шкільної будівлі, яку займають дитячі групи. Так збільшиться й освітній простір. Щодо садочка Заворсклянської ОТГ – необхідно залучати спонсорів для відбудови другого крила будівлі й також ліквідувати чергу.

До кінця 2019 року питання садочків у Мачухах, Заворскло й Щербанях мусимо вирішити. Добре, що є постійна комунікація з головами і розуміння, як потрібно відновлювати й відбудовувати територію. Сподіваюся, що Заворсклянська ОТГ зіграє вагому роль у збільшенні мережі закладів відпочинку. Адже в область зіштовхнулася з проблемою – не можемо забезпечити всіх дітей оздоровленням та відпочинком влітку. Тому домовляємося з головою ОТГ В’ячеславом Сологором про передачу на баланс області табору. Внесемо його до проекту модернізації та збільшимо число відвідувачів, – йдеться у повідомленні.