Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Дня Конституції, полтавські рятувальники отримали нові звання, нагрудні знаки та грамоти (ФОТО)

Сьогодні, напередодні відзначення Дня Конституції України, у актовому залі Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбулися урочистості з цієї нагоди, повідомляють у відомстві.

На початку заходу заграв гімн України, далі очільник обласної Служби порятунку «101» Володимир Салогуб привітав присутніх з прийдешнім державним святом, побажав мирного неба, добра та злагоди.

«22 роки тому Україна отримала основоположний документ – Конституцію. Прийняття Основного Закону стало однією з найважливіших подій у сучасній історії українського народу. Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави», – наголосив Володимир Салогуб.

Під час проведення святкового заходу, за сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у вирішення завдань щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій, кращі співробітники Полтавського гарнізону ДСНС України були відзначені нагрудними знаками «Знак Пошани», «За відвагу в надзвичайній ситуації», грамотами, почесними грамотами та подяками ДСНС України.

Начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області  Володимир Салогуб також вручив почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації, чергові спеціальні звання співробітникам служби цивільного захисту, посвідчення учасника бойових дій рятувальникам, які виконували завдання за призначенням на території проведення антитерористичної операції та грамоти Головного управління.