Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

До 1 липня полтавці повинні отримати повідомлення – рішення про нараховані суми податку на нерухомість

Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує, що до 1 липня громадяни – власники нерухомості, отримують податкове повідомлення – рішення, в якому буде зазначена сума та реквізити для сплати податку на нерухомість. Сплатити вказану суму необхідно буде протягом 60 днів із дня вручення такого повідомлення.

Звертаємо увагу, що у поточному році громадяни сплачують податок на нерухомість за базовий 2017 рік. Ставка податку складає для об’єктів житлової нерухомості 16 грн. за 1 кв.м, тобто 0,5% від мінімальної заробітної плати встановленої на 1 січня 2017 року, для об’єктів нежитлової нерухомості ставка податку становить 3,20 грн. за 1 кв.м (0,1% від мінімальної зарплати).

База оподаткування об’єктів житлової нерухомості для мешканців м.Полтава зменшується на пільгові метри :

– для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 м.кв;

  • для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120м.кв;

  • для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (наприклад квартира + будинок) – на 180 м.кв.

Громадяни можуть звернутися до податкової для проведення звірки даних щодо нерухомості для правильного нарахування податку та отримання податкового повідомлення – рішення.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 633241. Податкове повідомлення – рішення громадяни можуть отримати у ДПІ м.Полтава, за адресою: м.Полтава вул.Європейська, 155 каб.403.

Сектор організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві