Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Держслужбовці Гребінківського району відзначили своє професійне свято

23 червня традиційно державні службовці приймають найщиріші вітання з професійним святом – Днем державної служби України.

“На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання на місцях функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу. Бажаю Вам і надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям, мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом! Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.” – з такими словами звернувся голова райдержадміністрації В.Роспопов до присутніх.

З нагоди професійного свята кращих державних службовців нагородили грамотами Полтавської обласної державної адміністрації та Гребінківської районної державної адміністрації.

Музичні вітання присутнім подарували аматори художньої самодіяльності Гребінківщини.