Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство ТОП-новина 

Делегація з Полтавщини бере участь у виставці «Агро-2018»

Сьогодні у Києві відкрилася ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО -2018». У ній бере участь і делегація з Полтавщини.

«АГРО-2018» – це найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України. Особлива увага приділяється новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

«Такі платформи — це класна можливість діалогу між фермерами та МінАПК. І чудова можливість отримати максимум інформації про програми від Міністерства та відкрити нові шляхи для розвитку свого бізнесу, – повідомив на своїй сторінці заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий. – Виставка триватиме три дні. У програмі багато конференцій та семінарів, круглих столів, де можна подискутувати. А також ознайомитися з досвідом європейських країн. Також приємно, що Міністерство АПК акцентує увагу не тільки на великому бізнесі, а саме на малому та середньому».

А вже завтра Мінагрополітики запустить мобільний додаток для аграріїв «M-AGRI». Це покращить комунікацію між фермером-селянином та державою. Аграрій отримуватиме консультації, інформацію про державні програми, ціни на продукцію і матеріали, та міститиме корисні поради.