Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Безоплатна правова допомога на Полтавщині доступна кожному

До Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин П, який повідомив, що він листом отримав копію судового наказу про стягнення на користь Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго», заборгованість за послуги з теплопостачання з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних у розмірі 14 825 грн. 88 коп. та суми судових витрат сплачених заявником (стягувачем) при подачі заяви у розмірі 176 грн. 20 коп.

Начальником відділу представництва Юрієм Ночовним було вивчено всі наявні у справі документи, вироблено спільну з клієнтом правову позицію та підготовлено заяву про скасування судового наказу до Ленінського районного суду Полтави. У заяві проти видачі судового наказу заперечували і просили скасувати його, оскільки на момент постановлення судового наказу громадянин П. частково погасив заборгованість за послуги теплопостачання, що підтверджував доданими до заяви квитанціями. Обґрунтували, що вимоги підприємства теплового господарства щодо стягнення з клієнта заборгованості за спожиті послуги є необґрунтованими та безпідставними, в рахунок яких стягувачем не було надано належних та допустимих доказів, в той час як є докази, які свідчать про незаконність та необґрунтованість вимог заявника, що свідчить про існування між сторонами спору про право, встановлення та доведення в установленому законом порядку яких можливо лише під час розгляду таких вимог за правилами позовного провадження.

Ленінський районний суд м. Полтави ухвалив заяву задовольнити, а судовий наказ за заявою ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» про стягнення заборгованості з громадянина П. за послуги з теплопостачання за період з 01.11.2014 року по 01.04.2018 року у розмірі 14 825 грн. 88 коп. та суми судових витрат сплачений заявником (стягувачем) при подачі заяви у розмірі 176 грн. 20 коп. – скасувати. Ухвала оскарженню не підлягає та набрала законної сили 06.06.2018.

Нагадуємо, що кожен громадянин може отримати безкоштовні роз’яснення та консультації, звернувшись до Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2 з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 або за тел. (0532)50 27 22.

Інформацію про адресу найближчого місцевого центру чи бюро правової допомоги можна отримати за єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України, цілодобово)