Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Атракціони Кременчука пройшли перевірку та отримали допуск до експлуатації

За усіма ігровими та спортивними майданчиками, атракціонами Кременчука, мають бути закріплені відповідальні особи. На цьому було наголошено на засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності населення Кременчука, повідомляють у Кременчуцькій міськраді.

Кожний такий об’єкт або будь-яка конструкція, що входить до складу спортивного або розважально-ігрового обладнання, повинні мати технічні умови, паспорт від підприємства-виробника з детальною інструкцією щодо експлуатації. Всі каруселі, гойдалки та інші спортивно-ігрові конструкції повинні закріплюватися за балансоутримувачем, що в свою чергу визначає відповідальну особу за їх утримання.

Як зазначив керівник управління культури та туризму Володимир Кондрашов, перед початком сезону роботи атракціонів у парку культури та відпочинку «Придніпровський», всі ці об’єкти, зокрема підвищеної небезпеки, пройшли відповідну перевірку та отримали дозвіл на експлуатацію. Оператори атракціонів після проходження навчальних курсів теж мають допуски до роботи.