Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Apple презентує новий потужний ноутбук MacBook Pro на WWDC 2018

Щорічний захід WWDC 2018 відбувся 4 червня. За наявною інформацією, Apple планує оновити не лише програмне забезпечення. Окрім безлічі оновлень, які пов’язані з екосистемою та операційними системами, очікується також анонс нового лептопу MacBook Pro. Новинка обіцяє здивувати не лише користувачів, але й розробників. Про це повідомляє 24tv.ua з посиланням Geekbench.

Судячи з інформації, опублікованої на сайті Geekbench, нова модель стане найпотужнішою в лінійці MacBook за всю історію її існування. Якщо раніше ноутбуки Apple могли похвалитися максимум чотирма ядрами, то новинка обзаведеться 6-ядерним Intel Core i7-8750H. Базова частота цього процесора становить 2,21 ГГц, а в режимі підвищеної продуктивності – 4,1 ГГц. У одноядерному тесті ноутбук набрав 4902 бали, а в багатоядерному відразу 22316 балів, що набагато вище результатів попередніх версій MacBook Pro. Також новинка отримає 32 ГБ оперативної пам’яті DDR4.

Попри відсутність офіційних анонсів, від Apple чекають і безліч інших оновлень. З чуток, Apple повинна представити macOS 10.14, iOS 12, tvOS 12 і watchOS 5. На даний момент інформації про нововведення в iOS 12 трохи, а від macOS 10.14 користувачі чекають темну тему оформлення, якої не вистачало попереднім версіям.

Крім того, судячи з інсайдерської інформації від iOS-програміста Стіва Трутон-Сміта, в Apple App Store з’являться відеопрезентації.