Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

5 днів відчули себе військовими резервістами юристи, агрономи, комбайнери з Лохвицького району

Нинішні збори з 11 по 15 червня з стрілецького ротою Полтавської бригади територіальної оборони у Лохвицькому районі пройшли та досить високому рівні. З кожними наступними зборами їх якість, цікавість та рівень матеріально-технічного забезпечення підвищується.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату.

“Протягом минулого року ми підготували окремі підрозділи територіальної оборони Диканського, Котелевського, Кобеляцького районів та Полтави де провели відповідні збори, це декілька тисяч чоловіків і я в них впевнений. За організацію зборів відповідали голови районних державних адміністрацій сумісно з військовими комісаріатами із широким залученням громадських організацій учасників АТО, підприємців та волонтерів, десь подібне за обсягом завдання ми ставимо для себе і в поточному році”, – зазначив військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Губський.

За 30 км., від Лохвиці, в лісі за досить короткий термін був облаштований повністю автономний польовий табір з душовими кабінками, місцями відпочинку, повністю електрофікований та забезпечений зв’язком – так як вимагають статути Збройних Сил України. Необхідно відзначити відповідальне ставлення та розуміння важливості військової підготовки жителів району з боку всіх керівників від голови районної адміністрації, ради об’єднаних територіальних громад, агропідприємств і самих мешканців Лохвицького району, які за першим викликом військового комісаріату прибули на збори.

15 червня під час закриття доводилося чути від учасників збору, що 5-ть днів замало, тільки почали звикати до армійських польових буднів як збори закінчилися. На закриття прибули всі керівники та підприємці району, які дякували своїм мешканцям та працівникам за участь у зборах, хто фінансово, хто цінним подарунком, хто грамотою в залежності від участі та активності під час зборів.

Протягом 5-ти днів резервісти отримали навики, щодо обладнання спостережного посту, володіння зброєю, основи патрулювання та застосування фізичної сили, як боротися з ДРГ противника тощо. Як підсумок, ще один підрозділ з Полтавської бригади територіальної оборони отримав первинні військові навики та готовий до виконання завдань з охорони і оборони району.

Полтавський обласний військовий комісаріат продовжує підготовку військовозобов’язаних, які приписані до підрозділів територіальної оборони під час проведення Єдиних стрілецьких днів та інформує, що крім планових навчальних зборів відкритий для пропозицій, щодо проведення позапланових зборів на безоплатній основі. За підсумками зборів у Лохвицькому районі більше 40 чол., прийняли рішення укласти письмові контракти на проходження служби у військовому резерві.