Ви тут:
Суспільство Україна 

Відтепер всі напої в поїздах Укрзалізниці коштуватимуть 8 гривень

Укрзалізниця з травня цього року запровадила єдину ціну у 8 грн на всі напої, що продаються в поїздах далекого сполучення: чай, каву, кавовий напій (3 в 1) та воду. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

“Ми впевнені, що таке нововведення дасть пасажиру більше свободи у виборі напою. Можна скористатися послугою – сплатити за напій при продажу квитка, а який саме напій вибрати – визначити безпосередньо в поїзді”, – прокоментував новацію в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

Нагадаємо, що в березні ПАТ “Укрзалізниця” оголосило проведення відкритого та прозорого конкурсу на визначення єдиного постачальника продуктів харчування, що пропонуватимуться пасажирам поїздів далекого сполучення.

У конкурсі взяли участь чотири компанії: ТОВ “ВОГ РИТЕЙЛ”, ТОВ “АЛЛЮР ЛТД”, СП “ВІТМАРК-УКРАЇНА”, ТОВ “Українська оптово-торгівельна компанія”. Після уважного аналізу всіх пропозицій конкурсна комісія Укрзалізниці визнала пропозицію компанії ТОВ “АЛЛЮР ЛТД” найбільш економічно вигідною.

Отже, у поїздах далекого сполучення буде реалізовуватися така продукція: чай, кава натуральна та розчинна, вершки до кави, кавовий напій, цукор, печиво галетне та пісочне, вафлі й інші кондитерські вироби. Також у поїздах можна буде придбати сніданки (пакетовані каші), сік, воду солодку та мінеральну (газовану та негазовану).

Також Укрзалізниця планує надавати послугу гарячого харчування у пасажирських поїздах далекого сполучення.