Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

В об’єднаних громадах Полтавщини створять поліцейські станції

Сьогодні, голова Полтавської ОДА Валерій Головко, заступник начальника ГУ Нацполіції в Полтавській області Денис Захарченко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко та голови ОТГ Полтавщини, обговорили реформування Національної поліції.

“У громаді повинні бути додаткові дільничі, які будуть закріплені за кожною ОТГ. На території громади необхідно створити поліцейську станцію , в якій і працюватиме дільничий”, – розповів Денис Захарченко.

Головам ОТГ розповіли про посадові вимоги до кандидатів на посаду дільничого та про кількість інспекторів в одній ОТГ (на 3 — 5 тисяч населення повинен бути один дільничий інспектор).

Поліцейська станція – це такий собі опорний пункт правоохоронців із пунктом відеоспостереження.

“Головам ОТГ надали можливість обрати людину, яка на вашу думку, найбільше підходить для наведення порядку у громаді. Тому подумайте та зробіть правильний вибір”, – сказав Валерій Головко.

Поліція надасть всю необхідну допомогу для облаштування та налагодження роботи поліцейських станцій в ОТГ.

“Перша поліцейська станція вже за декілька тижнів відкриється у Ланнівській об’єднаній громаді. Їм довелося вкласти чимало коштів на оснащення громади відеоспостереженням, а це безпека людей”, – розповів начальник Управління превентивної діяльності Юрій Анучін.

У Шишацькій та Білоцерківській ОТГ триває створення центрів громадської безпеки, де в одному приміщенні чергуватимуть не тільки дільничі, а й рятувальники та медики.