Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Кременчуці у питну воду додаватимуть новий реагент українського виробництва

З метою забезпечення тривалого знезаражувального ефекту при хлоруванні води в системі водопостачання та запобігання утворенню хлорорганічних сполук у питній воді прийнято рішення використати промисловий досвід впровадження технології амонізації хлорування інших Дніпровських міст – Києва, Черкас, Запоріжжя, Дніпра, повідомляють у Кременчукводоканалі.

Проектом передбачено використання на міській водоочисній станції додатково до хлору нового реагенту «АМОПОЛ» українського виробництва. Це дозволить у перспективі підвищити якість питної води та зменшити споживання хлору. Даний реагент пройшов державну санітарно-гігієнічну експертизу та отримано позитивний висновок Державної Служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для води питного та господарсько-побутового призначення.

У період промислової апробації (22-31 травня 2018 р.) можливі зміни органолептичних показників якості питної води у споживачів – запаху та присмаку води тощо.

«На відміну від традиційного «запаху хлору», який відчувається споживачами, нова технологія дозволить «зв’язати» запах хлору, який стане не відчутним. При цьому, може відчуватися інший природний запах річкової води.

При виникненні скарг та пропозицій щодо можливих змін органолептичної якості питної води просимо повідомляти диспетчерську службу за тел.: +38 (0536) 74-70-70», повідомляє адміністрація КП «Кременчукводоканал».