Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Університет третього віку Крюківського району відзначив завершення навчального року

24 травня завершився навчальний рік 2017-2018 років в Університеті третього віку, що працює на правобережжі Кременчука.
Сім  років тому університет третього віку Крюківського району покликав на навчання трохи більше ста пенсіонерів. Сьогодні кількість студентів поважного віку зросла майже вдвічі. На сьогодні в ньому навчається понад 200 студентів поважного віку, повідомляють у міській раді.
Навчальний заклад для людей поважного віку постійно  розвивається. Змінюються і самі студенти, які виявили бажання вивчати історію та краєзнавство, інформаційні технології та правознавство, основи психології та правознавство, іноземні мови тощо.  
Із закінченням навчального року студентів та викладачів привітали міський голова Віталій Малецький та його заступник Ольга Усанова.  Керівник міста наголосив, що жага до знань кременчужан поважного віку є прикладом для підростаючого покоління у своєму постійному розвитку.
На заході почесними  грамотами відзначили тих фахівців та викладачів, які доклали чималих зусиль до організації навчання літніх людей. Нагородили і найкращих та старанних студентів університет третього віку Крюківського району.