Ви тут:
Суспільство 

Українську співачку пограбували у Барселоні прямо під час зйомок кліпу

Нещодавно українська співачка Марина Тимофійчук з командою, яка складалась з двадцяти людей, зняла відеокліп на пісню #ТАТАНЦІ в Іспанії. Зйомки проходили в трьох містах: Барселона, Жирона та Льорет де Мар.

Прямо під час зйомок кліпу в Барселоні трапився прикрий інцидент: в орендованому автомобілі грабіжники розбили скло і викрали кілька рюкзаків. В одному з них виявились документи і гроші.

«Звісно в нас був шок, у когось паніка, бо гроші грошима, а от додому якось треба повертатись, – розповідає Марина Тимофійчук, – в нас залишалось два дні перебування. Команда розділилася, і ми поклали перед собою завдання «встигнути все»: і відзняти запланований матеріал, і повернутись повним складом додому. Щоб виконати творчі завдання, нам довелось наступні дві доби не спати, хоча попередня ніч теж була без сну – бо приїхали вночі, а вранці кадри, де сонце сходить. Але вся команда виявилась настільки спраглою до пригод, що наразі згадують ці тридобові зйомки, як одну з найкращих пригод у їх житті», – ділиться співачка

Що з того вийшло – дивіться самі цей надзичайно позитивний і запальний кліп. Танцюйте, підспівуйте, творіть, подорожуйте і не бійтесь невдач – вони запросто можуть стати найцікавішими подіями вашого життя.

Автор фото: Михайло Федорак