Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує на навчання до фахової майстерні

14 травня відбудеться Всеукраїнська фахова майстерня на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина».

Реєстрація триває до 8 травня. Захід організовують для представників районних рад з метою обговорення актуальних питань медичної реформи, а також роз’яснення тонкощів реалізації своїх повноважень у цій сфері. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

У дискусії візьмуть участь високопосадовці центральних органів влади, парламентарії та представники експертного середовища. Фахова майстерня проводиться на численні прохання членів Української асоціації районних та обласних рад.

Захід відбудеться у Києві, в приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.До реєстрації запрошуються представники районних рад. Реєстрація здійснюється за номером телефону – 044-484-05-64 та за адресою електронної скриньки uaror@ukr.net.

Фахова майстерня організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.