Спорт Суспільство Україна

Україна перемогла на Всесвітній літній Гімназіаді у Марокко – спортсмени виграли понад 100 медалей (ФОТО)

Українська збірна здобула 112 медалей на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді, посівши перше місце у медальному заліку. На рахунку спортсменів – 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі.Про це йдеться на сайті МОН України.

Урочисте завершення Гімназіади відбулось 9 травня в місті Марракеші (Королівство Марроко).

У змаганнях брали участь більш як 100 українських спортсменів-школярів віком 14-17 років. Вони доводили свою першість у 17 видах спорту. Загалом у змаганнях взяли участь близько 4 тис. спортсменів з усього світу.

“Майже у кожному змаганні наші юні спортсмени демонстрували свою вправність та вміння. Українська збірна впевнено перемогла у більшості змагань і зараз займає почесне перше місце. Таким результатом завдячуємо тренерам та батькам школярів, ну і зрозуміло, самим дітям. Вони доклали надзвичайні зусилля, щоб досягти таких успіхів”, – розповів заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.