Ви тут:
Суспільство Україна 

У ЗСУ провели понад 270 випробувань нового озброєння та військової техніки

У Збройних Силах України за період з початку конфлікту на сході провели понад 270 випробувань та досліджень нових зразків озброєння і військової техніки. Про під час брифінгу для представників ЗМІ розповів начальник Воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України полковник Юрій Гусак, повідомляє прес-служба Міноборони.

“Протягом 2014-2017 років у Збройних Силах України провели понад 270 випробувань перспективних зразків озброєння та військової техніки, включаючи державні випробування. Лише у 2017 році проводили дослідну експлуатацію понад 40 таких зразків. Серед них — міномети різного калібру та постріли до них, снайперські гвинтівки, прилади спостереження та нічного бачення, спеціальні медичні кабінети на автомобільній базі, безпілотні авіаційні комплекси, радіостанції різного діапазону тощо”, – наголосив Юрій Гусак.

Він також зауважив, що у 2018 році цю роботу продовжують і вона має позитивну динаміку.

????????????????????????????????????

За словами начальника Воєнно-наукового управління, на даний час військові науковці спрямовують зусилля на розвиток високоефективних систем озброєння і техніки, включаючи сучасну телекомунікаційну інфраструктуру, засоби стримування та протидії, робототехнічні комплекси військового призначення, безпілотні літальні й морські автономні апарати.

Він повідомив також, що у 2016-2018 роках пройшли визначальні відомчі випробування та допущені до підконтрольної експлуатації у Збройних Силах України майже 20 типів БпАК (безпілотний авіаційний комплекс).

“Як зазначив нещодавно під час зустрічі з науковою спільнотою начальник Генерального штабу Збройних Сил України, нам необхідна розумна армія, яка має перевищувати ворога за якістю озброєнь та підготовки особового складу. Ця вимога створює високий попит на нові ідеї, нові підходи та технології. В цьому, в пошуку таких новацій, і є призначення воєнної науки”, – наголосив Юрій Гусак.