Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині відбувся забіг «Пирятинська миля»

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні в Пирятині вже традиційно третій рік поспіль відбувається масове спортивне свято – „Пирятинська миля“.

Участь в ньому беруть від малого до великого і змагаються завзяті спортсмени в бігові на різні дистанції, повідомляють у Пирятинській міській раді.


На декілька годин центральна вулиця міста була перекрита для руху автотранспорту. Першими долали відстань у 1600 метрів учні 10-11 класів. 8-9 класи змагалися з бігу на 1000 метрів, 6-7 класи – 500 метрів, а найменші учасники змагань учні 4-5 класів здолали дистанцію в 300 метрів. Відмінну спортивну форму продемонстрували й дорослі учасники – вчителі та батьківський актив шкіл міста, а також представники колективу Пирятинської міської ради. Чоловіки змагалися на дистанції 1000 метрів, а жінки – 500 метрів.


В кожній категорії були визначені переможці та призери, які отримали дипломи та медалі. За результатами змагань третє загальнокомандне місце посів Пирятинський ліцей та отримав сертифікат для придбання спортивного інвентарю від міського голови на 1000 гривень. Друге місце та сертифікат на 2000 гривень здобула Пирятинська загальноосвітня школа № 4. Переможцем став Опорний заклад Пирятинська загальноосвітня школа № 6, учні якого і отримали найбільшу винагороду – сертифікат на 3000 гривень.


Усі учасники змагань отримали сертифікати про участь у „Пирятинській милі – 2018“.