Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Пригоди Суспільство 

У Полтаві загубився 3-річний малюк

У Полтаві дідусь “проспав” трирічного внука: він мав доглядати дитину, але заснув. Малюк загубився, коли пішов сам на вулицю.

До поліції звернувся місцевий мешканець, який повідомив про хлопчика, який без верхнього одягу гуляє без нагляду старших по вул. Богуна, повідомляє ГУ НП в Полтавській області.

Приїхавши на місце, патрульні намагались розпитати у нього, де він проживає, однак, дитина не змогла ні показати де живе, ні вказати адресу.

Хлопчика відвезли до відділення поліції № 1 Полтави і спільними зусиллями розпочали пошуки батьків – після спілкування з мешканцями мікрорайону Юрівка  батьків вдалося розшукати. Вони уже самі ходили вулицями у пошуках своєї дитини. Як виявилось, батьки поїхали з дому, а малого залишили  дідусю.

Начальник відділення поліції № 1 Сергій Махно уточнив, що робота поліцейських була ускладнена тим, що хлопчик взагалі не розмовляв. За інформацією сектору ювенальної превенції відділення поліції, до цього інциденту на родину хлопчика не було жодних нарікань.

Сергій Махно закликає батьків пильнувати маленьких діток.

«На батьків покладається величезна відповідальність за життя, здоров’я та виховання дітей, – наголошує керівник поліцейського відділення. – Тим дорослим, які на жаль не усвідомлюють свого обов’язку, нагадуємо про юридичну відповідальність».