Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся пішо-квест до Дня Європи в Україні

19 травня на Соборномі майдані був проведений молодіжний проект «Пішо-квест до Дня Європи в Полтаві». Його організаторами виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з творчим об’єднанням «ЁЖ», квест-кімнатою «Заборонена локація», квест-проектом «ЛАБІРИНТ», інтернет-пабліком міста «Підслухано в Полтаві», інтелектуальним нічним квест-проектом «DозоR» та Студентською радою м. Полтава. Це вже другий пішо-квест, який відбувся в нашому місті.

Цього разу у змаганнях взяли участь понад 150 команд. Структура пішо-квесту включала в себе 14 інтелектуально-розважальних локацій, географія яких була розташована в мікрорайонах Поділ – Левада, повідомляють у міській раді.

Старт відбувся на Соборному майдані, кінцева ж локація – точка біля концерт-холу «Villa Крокодила». Загальна протяжність маршруту по локаціям становила близько 10 кілометрів. На учасників чекала незабутня гра з цікавими, інтригуючими, а іноді, непередбачуваними завданнями.

Всі команди-учасники були нагородженими грамотами від управління у справах сім’ї, молоді та спорту та подарунковими сертифікатами від квест-проекту «ЛАБІРИНТ». Команди, які зайняли з 20 по 17 місце були нагороджені грамотами від управління та ліхтариками. Команди, які зайняли з 16 по 14 місце отримали подарунки від компанії «Оболонь».

Окрім цього, команда “Отчаянные курапатки”, яка зайняла останнє місце, та команда “Палата №6”, яка зайняла 13 місце, отримали грамоти та солодкі подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту та подарункові сертифікати від квест-кімнати «Заборонена локація» та музею Полтавської мови – «Суржик паба».

За результатами запеклої боротьби серед команд-учасників 3 місце посіла команда «Hey!Ho!», 2 – «INGRESS_Resistance». Вони отримали грамоти та солодкі подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту, сертифікати від співорганізаторів проекту квест-кімати «Заборонена локація» та «ЛАБІРИНТ», музею Полтавської мови – «Суржик паба», таксі «Пчёлка», магазину «4 сезони», інтелектуального нічного квест-проекту «DозоR».

Перше місце посіла команда «С нами Кузнец», яка окрім грамот, кубку та солодких подарунків від управління у справах сім’ї, молоді та спорту, сертифікатів на гру від співорганізатора проекту квест-кімати «Заборонена локація», інтелектуального нічного квест-проекту «DозоR» та «ЛАБІРИНТ», подарункових сертифікатів від музею Полтавської мови – «Суржик паба», отримала головний приз – білети на концерт «Ляпіс’98» від найпопулярнішого пабліку нашого міста «Підслухано в Полтаві».