У неділю ФК “Полтава” гратиме за вихід до Прем’єр – ліги – Новини Полтавщини

У неділю ФК “Полтава” гратиме за вихід до Прем’єр – ліги

Перший матч раунду плей-офф відбувся в Одесі проти місцевого “Чорноморця”. Одесити уникли прямого вильоту з Прем’єр-ліги лише в останньому турі, зайнявши 11 позицію. Про це йдеться на офіційному сайті ФК “Полтава”.

Матч в Одесі не був багатим на моменти. Команди багато помилялися і демонстрували повільний футбол. У “городян” гідну гру продемонстрував Кринський, який неодноразово рятував команду від пропущених голів. Витягнув Володимир і удар з-під стійки у виконанні Татаркова. А ось з ударом зі стандарту наш голкіпер впоратися не зміг. Ковалець пробив над стінкою точно в кут воріт – 1: 0.

Протягом наступного часу команди створювали мала кількість моментів. А під завісу тайму фінальний штурм воріт організували футболісти ФК “Полтава”. Реальна можливість зрівняти рахунок була у Ковпака на останніх хвилинах компенсованого часу. Але Олександр на мить не встиг замкнути удар.

У підсумку ФК “Полтава” мінімально поступається “Чорноморцю”, а це означає, що доля путівки в еліту українського футболу вирішиться в неділю 27 травня на стадіоні “Локомотив”, де відбудеться матч-відповідь.