Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лютеньці на Гадяччині збудують нову амбулаторію

Згідно з державною програмою, на яку загалом виділено 5 мільярдів гривень, Гадяцький район одержить кошти для будівництва 2-х сучасних амбулаторії — у Петрівці-Ромененській та Лютенці, повідомив у Facebook голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко .

«По першій вже виготовлено документацію і проведено планові експертизи. По другій — у Лютенці, разом з сільським головою Олександром Захлистенком визначилися з місцем будівництва об’єкту. Тож наразі триває підготовка документації і заходи для проходження плану зонування.

Разом зі спеціалістами райдержадміністрації, гадяцькими рятувальниками і активом села перевірили стан об’єктів, які плануються під ремонт і будівництво на території Лютеньської сільської ради, в тому числі — майбутню амбулаторію. Також проінспектували хід ремонтних робіт у школі».

Обговорили й перспективу створення місцевої пожежної охорони в селі. Згодом на її базі буде відкрито центр безпеки, де крім пожежників, працюватиме дільничний поліцейський та медичний працівник. На завершення переглянули місце розташування першого молочного кооперативу на території сільради.