Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відбудеться вуличне дійство «Любов’ю квітнуть вишиванки»

Відділ абонементу та читальної зали Центральної міської бібліотеки  разом з Кременчуцьким професійним ліцеєм ім А. Макаренка, Об’єднанням дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання і Кременчуцькою дитячою музичною школою № 1 і́мені П. І. Чайковського   традиційно проводять  пісенне вуличне дійство  «Любов’ю квітнуть вишиванки».

Захід відбудеться 17 травня з 16:00 до 18:00 по вул. Соборній, 11.

Вишиванка —  символ України, наш оберіг. Вона вічна й молода, сучасна й модна.

Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу.

Тож всі, хто в душі вважає себе українцем, одягайте вишиванку, приходьте на свято, повідомляють у Кременчуцькій міській раді.

На вас чекають українські пісні, веселі мелодії, яскраві вишиванки: традиційні сорочки і сучасний гардероб, доробки творчих колективів і окремих майстрів, цікава інформація від Кременчуцького краєзнавчого музею, ляльки — мотанки, книги з вишивки, крою вишиванок, значення узорів, а також спілкування з майстрами вишивки, цікаві майстер — класи, можливість зробити аквагрим і навіть “вільний мікрофон”.

Контактні особи: в. о. директора ЦБС для дорослих Тетяна Майдак 

cbsbook@ukr.net

5 — 65  — 04 зав. відділом абонементу ЦМБ Інна Хмелик

т. 74 — 30 — 65