Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці учасників бойових дій, які знаходяться на лікуванні в госпіталі, привітали з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги (ФОТО, ВІДЕО)

З нагоди Дня пам’яті та примирення та 73-ої річниці Перемоги над фашистським загарбником відбулися урочистості в госпіталі інвалідів війни та збройних сил.
Пацієнтів цього закладу зі святами привітали перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, секретар міської ради Юрій Гриценко, керівники промислових підприємств Кременчука, представники громадськості. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
 
Володимир Пелипенко подякував ветеранам Другої світової війни за проявлений ними героїзм. Він зазначив, що подвиг, який вони здійснили заради життя на землі у далекі роки минулого століття, житиме в серцях українців завжди. 
 
Теплі слова на адресу захисників країни на урочистому заході прозвучали від промисловців міста, ГО «Бойове братство» Олега Фещенка, який передав вітання від Почесного Президента, Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина.
 
За інформацією керівництва госпіталю, поточного року на рахунок закладу охорони здоров’я від підприємств і спонсорів у вигляді фінансової допомоги перерахували 214 тис. гривень. Цю суму витратили на проведення робіт із покращення матеріальної бази лікувальної установи. Окрім того, цього року в ній запрацювали евкаліптова та гончарна кімнати, облаштували спортивний майданчик із реабілітаційним обладнанням.
 

Концертну програму на честь героїв минулої війни та повоєнних років підготували самодіяльні артисти госпіталю та Будинку дитячо-юнацької творчості.