Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці створять Громадську раду при Управлінні охорони здоров’я виконавчого комітету міськради: оголошений конкурс

Управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (надалі – Управління) на виконання рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області № 550 від 11.05.2018 «Про затвердження Положення про Громадську Раду при управлінні охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та її Регламенту» оголошує про початок формування Громадської Ради при Управлінні.

Документи на участь надсилати на адресу Управління – 39600, м. Кременчук, вул. Ігоря Сердюка, 10 в термін з 22.05.2018 до 01.06.2018.

Вимоги до бажаючих закріплено Положенням про Громадську Раду при Управлінні, затвердженого рішенням виконкому Кременчуцької міської ради Полтавської області № 550 від 11.05.2018 «Про затвердження Положення про Громадську Раду при управлінні охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та її Регламенту», а саме:

  • до складу Громадської Ради можуть входити представники громадських, благодійних організацій, професійних спілок, легалізованих відповідно до законодавства України, зареєстрованих не менш ніж 2 роки тому та діяльність яких спрямована у сфері охорони здоров’я (далі – інститути громадянського суспільства – ІГС);
  • до складу Громадської Ради можуть увійти представники ІГС за офіційним поданням від керівного органу до Управління;
  • до складу Громадської Ради входить не більше, ніж по одному представнику від кожного ІГС;
  • до складу не можуть входити представники ІГС, які є народними депутатами України, депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування.