Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці більше 400 тисяч м2 дорожньої мережі потребують ремонту

Управлінням патрульної поліції у місті Кременчуці разом з представниками дорожніх та комунальних організацій, власниками залізничних переїздів, проведено весняний комісійний огляд вулицно-шляхової мережі та залізничних переїздів, які розміщені на території міста.

За результатами обстеження встановлено, що загальна площа дорожньої мережі міста, яка уражена ямковістю і потребує ремонту становить 402880 м2 при загальній протяжності вулиць та доріг міста з асфальто-бетонним покриттям 203 км. Дорожньо-комунальні організації постійно проводять роботи по ліквідації ямковості. Вже виконано ремонту дорожнього покриття на площі 24381 м2, але це явно недостатньо з огляду на загальну площу ямковості.

Також, виявлили ряд вулиць, проїзна частина яких знаходиться у незадовільному стані.

Зокрема це ділянка вулиці В. Пугачова від вулиці Котляревського до вулиці Залізничної, проспекту Полтавського, вулиця Б. Хмельницького, Флотська, Рокосовського, Харківська та Леонова.
Особлива увага під час обстеження приділялась і технічним засобам регулювання дорожнім рухом, зокрема світлофорним об’єктам. Одним із суттєвих недоліків є відсутність пішохідних світлофорів на перехресті вулиць Першотравнева та Перемоги, на проспекті Л. Українки в районі зупинки «Пивзавод» та зупинки «Керченська» та на проспекті Свободи в районі зупинки «вул. В. Бойка».

Також, виявлили ряд недоліків, які негативно впливають на безпеку дорожнього руху, на залізничних переїздах. Так, зокрема, в незадовільному стані знаходяться переїзди: на вулиці Чкалова та проїзді Галузевому. Там настил та під’їзди до цих переїздів мають значні вибоїни та деформації. На переїздах на вулиці Шевченко та Горького не працює світлофорна та звукова сигналізації, відсутнє штучне освітлення в темний час доби.

За результатами комісійного обстеження по фактам незадовільного утримання вулично-шляхової мережі та залізничних переїздів Кременчука до адміністративної відповідальності притягнуто 6 посадових осіб, на усунення виявлених недоліків вручено 6 приписів та вимог.