Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках провели останні дзвоники

У Кобеляках провели останні дзвоники

25 травня мелодійний звук останнього дзвоника сповістив школярів Кобеляцького району про закінчення навчального року. На святкових лінійках у школах панувала особлива, сповнена приємних емоцій атмосфера. Квіти, дитячі посмішки, зворушені батьки, вчительське настановче слово та сльози в очах випускників…

Ми побували на святі в Кобеляцькій загальноосвітній школі №2 І-ІІІ ступенів ім.О.Гончара, яке пройшло на шкільному стадіоні.

Урочисто, під марш барабанщиць та гучні оплески, на центр майданчика вийшли ті, для кого Свято останнього шкільного дзвоника було останнім — випускники. Вони були схвильованими, та тримали на обличчях посмішки.

Після урочистого підняття Державного прапора та звучання Гімну України зі словами вітання до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова та директор школи Світлана Ніколенко.

Цьогорічне Свято останнього дзвоника в Кобеляцькій ЗОШ №2 було особливим. Адже школярі підготували для присутніх сюрприз — флешмоб. Всі учні разом затанцювали під запальну пісню «Нехай квітує Україна!», тримаючи різнокольорові кульки в руках.

Право дати останній дзвінок надали учениці 1 класу Поліні Коренівській та 11-класнику Олександру Дризі.

Насамкінець свята, уже колишні школярі, випустили в небо повітряні кульки — символ здійснення всіх мрій. Після чого всіх учнів запросили до школи на останній в шкільному році, а для декого — в житті, шкільний урок.

У Кобеляках провели останні дзвоники