Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Хоролі заборонили продавати алкогольні напої в нічний час

Щорічно в Україні через алкоголізм помирає понад 40 тис. людей. За даними Всесвітньої організації здоров’я, Україна за рівнем вживання алкоголю посідає 6 місце в світі. Також невтішна ситуація з вживанням алкоголю серед підлітків – понад 83% з них вже мали досвід вживання спиртних напоїв. В ході соціологічного опитування майже 35% підлітків зазначили, що їм легко або дуже легко придбати алкогольні напої.

У зв’язку з загостренням цієї проблеми Хорольська міська рада в межах території міста Хорола встановила заборону на продаж алкогольних напоїв суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби – з 22:00 години до 06:00 години. Ця заборона встановлена прийнятим відповідним рішенням 44-ої позачергової сесії Хорольської міської ради сьомого скликання і вступає в дію з моменту його оприлюднення в засобах масової інформації – з 18 травня 2018 року.

Рішення сесії «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Хорол в нічний час» від 11 травня 2018 року №1074.