Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях відбувся Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон»

29 квітня в Горішніх Плавнях у затоці «Барбара» відбувся традиційний щорічний чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» Кубок пам’яті Олександра Литвиненка, що збирає на березі Дніпра чисельних вболівальників цього яскравого спортивного видовища.
Цьогоріч участь у змаганнях на воді взяли 24 команди з 8 областей України, повідомляють у міській раді.
На чемпіонаті були представлені 10 клубних команд із 10 міст України: СК «DBC KYIV», «Буревісник» (Київ), «Західний вітер» (Ковель), АВС (Одеса), «КАЙМАН» (Черкаси), «Драгонком» (Горішні Плавні), «Динамо» (Дніпро), «Отаман» (Львів), «Фантом» (Житомир); 9 команд корпоративних-аматорів із Горішніх Плавнів, 5 команд юнаків (3 команди з Горішніх Плавнів, 1 команда – м. Полтава, 1 команда – м. Харків). Участь у змаганнях взяли 585 професіоналів та аматорів, які в ході 17 заїздів змагалися на дистанціях 200 м та 2000 м для команд професіоналів, на дистанції 200 м та 1000 м для корпоративних та юніорських команд у відкритому класі «open» та змішаному класі «mixed».

За результатами наполегливої боротьби були обрані переможці 2018 року.
Серед клубних команд

Змішаний клас 200 м

1 місце – Драгонком (Горішні Плавні)

2 місце – СК «DBC KYIV» (Київська область)

3 місце – Буревісник (Київ)

4 місце – АВС (Одеса)

5 місце – Кайман (Черкаси)

6 місце – Фантом (Житомир)

Змішаний клас 2000м

1 місце – АВС (Одеса)

2 місце – Драгонком (Горішні Плавні)

3 місце – Кайман (Черкаси)

4 місце – СК «DBC KYIV» (Київська область)

5 місце – Буревісник (Київ)

6 місце – Фантом (Житомир)

Змішаний клас за сумою двох дистанцій

1 місце – Драгонком (Горішні Плавні)

Відкритий клас 200м

1 місце – Західний вітер (Ковель)

2 місце – Отаман (Львів)

3 місце – Драгонком-1 (Горішні Плавні)

4 місце – Буревісник (Київ)

5 місце – Кайман (Черкаси.)

6 місце – СК «DBC KYIV» (Київська область)

7 місце – АВС (Одеса)

8 місце – Динамо (Дніпро)

9 місце – Драгонком – 2 (Горішні Плавні)

Відкритий клас 2000м

1 місце – Отаман (Львів)

2 місце – Західний вітер (Ковель)

3 місце – Динамо (Дніпро)

4 місце – Драгонком – 1

5 місце – Буревісник (Київ)

6 місце- АВС (Одеса)

7 місце – Фантом (Житомир)

Відкритий клас за сумою двох дистанцій

1 місце – Отаман (Львів)

Серед корпоративних команд

200м

1 місце – Дробарно-збагачувальна фабрика (Полтавський ГЗК)

2 місце – Ремонтно-сервісний цех (Полтавський ГЗК)

3 місце – Літейно-механічний цех (Полтавський ГЗК)

4 місце – Виконком

5 місце – Фламінго

6 місце – Фероліт

7 місце – Пульс Країни

8 місце – СпецЕко

9 місце – ФІЗРА

1000м

1 місце – Дробарно-збагачувальна фабрика (Полтавський ГЗК)

2 місце – Ремонтно-сервісний цех (Полтавський ГЗК)

3 місце – Виконком

4 місце – Фероліт

5 місце – Пульс Країни

6місце – Фламінго

7 місце – Літейно-механічний цех (Полтавський ГЗК)

8 місце – СпецЕко

9 місце – ФІЗРА

За сумою двох дистанцій

1 місце – Дробарно-збагачувальна фабрика (Полтавський ГЗК)

2 місце – Ремонтно-сервісний цех (Полтавський ГЗК)

3 місце – Виконком

4 місце – Фероліт

5 місце – Літейно-механічний цех (Полтавський ГЗК)

6 місце – Фламінго

7 місце – Пульс Країни

8 місце – СпецЕко-Водоканал

9 місце – ФІЗРА

Серед юнаків

200 м

1 місце – ДЮСШ №3

2 місце – ЗОШ №5

3 місце – Горинич

4 місце – Драгонбот-Полтава

5 місце – Драгонком-Юність

1000м

1 місце – ДЮСШ №3

2 місце – Горинич

3 місце – ЗОШ №5

4 місце – Драгонбот

5 місце – Драгонком-Юність

За сумою двох дистанцій

1 місце – ДЮСШ №3

2 місце – Горинич

3 місце – ЗОШ №5

4 місце –Драгонбот-Полтава

5 місце – Драгонком-Юность

Переможці та призери змагань нагородженні медалями та кубками.