Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях реконструюють головну котельню міста

У приміщенні котельні по провулку Енергетиків, 31 здійснено демонтаж старих конструкцій, встановлено нові металопластикові вікна, посилено конструкції даху, залито фундамент на підлозі.
“Сьогодні в рамках міської програми з енергозбереження за кошти міського бюджету (4 млн грн) проводиться повна реконструкція старого приміщення котельні, де буде встановлено газовий жаротрубний димогарний триходовий водогрійний котел Bosch потужністю 30МВт, придбаний наприкінці 2017 року в рамках співпраці з НЕФКО. Вартість котла склала 20,15 млн грн бюджетних коштів”, – розповів Дмитро Биков.
Міський голова зауважив, що перевагою сучасного водогрійного котла німецького виробника є високий рівень енергоефективності та надійності. За рахунок високого коефіцієнту корисної дії котельного агрегату, що досягає рівня 95%, споживання газу зменшується на 15%.
Управління котлом автоматизовано, що дозволяє контролювати показники температури повітря навколишнього середовища, регулювати подачу теплоносія відповідно до змін погодних умов та економити кошти мешканців міста. Інноваційні технології також зменшують негативний вплив виробництва на навколишнє середовище, скорочуючи до мінімуму обсяги викидів оксидів азоту СО2 та NOx.

Після проведення комплексної реконструкції котельні, планують закупити й встановити ще 2 аналогічних котли, які забезпечать місто теплом та гарячою водою упродовж опалювального періоду. При відносно теплій погоді котельні агрегати будуть працювати почергово, забезпечуючи економію газу, тепла, бюджетних коштів та рівномірний розподіл навантаження на обладнання, збільшуючи строк його експлуатації. У разі наявності низького температурного режиму повітря навколишнього середовища працюватимуть усі три котли загальною потужністю 90МВт.

Також планують придбати два нових котли потужністю 4 МВт, що працюватимуть на альтернативному паливі – агропілетах, та будуть використовуватися в теплу пору року для постачання споживачам гарячої води.
поширити новину: