Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горбанівському геріатричному пансіонаті оновлять дорожнє покриття та утеплять господарський блок

У Горбанівці завершили термомодернізацію 3 та 4 блоків геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці. Там замінили систему опалення та дах будівлі, установили сучасний теплопункт. Наступний етап — заміна покриття дороги і укладення плитки на території. А також утеплення господарського блоку.

На початку травня минулого року розпочалася термомодернізація 3 та 4 корпусів геріатричного пансіонату у Горбанівці. Підрядники з компанії «Термотех» замінили систему опалення, дах і вікна, утеплили корпуси і встановили сучасний теплопункт. Датчик останнього знаходиться ззовні і реагує на зміни температури. Потім він змінює температуру носія у відповідності до погодних умов на вулиці.

Утеплення господарського корпусу

Роботи тривали рік і завершилися цією весною. У Горбанівці одразу перейшли до наступного етапу — благоустрою території пансіонату. В першу чергу замінять плитку на заїзному шляху:

Плитка, яка закладена в проекті, — преміум-якості, бетонна зі спеціальними домішками. Виробник зазначив, що вона якраз і призначена для того, аби по ній рухалися автомобілі. Вона не буде прогинатися та прослужить не один рік. Тепер і швидка допомога, і легкові автівки зможуть заїжджати на територію пансіонату, — розповів директор-проектант «УСП «Мегаполіс» Руслан Русанов.

Крім того, нова плитка має зробити комфортнішим і життя мешканців пансіонату. Про це розповів голова Полтавської ОДА Валерій Головко:

У пансіонаті багато людей на інвалідних візках. Їм незручно пересуватися зараз по розбитому асфальту. А наше головне завдання, щоб кожній людині у області жилося комфортно.

Інспектування об’єкту

Також уже ведеться утеплення господарського блоку. Окрім цього планують встановити нові альтанки, вуличні ліхтарі та посадити нові дерева.

Робоча нарада у геріатричному пансіонаті

На проведення робіт по заміні дорожнього покриття та завершальних робіт по благоустрою необхідно близько п’яти місяців. І у результаті ми отримаємо повністю оновлений геріатричний пансіонат, який забезпечить комфортні умови високої якості.

Ми маємо поважати вік людей і робити їхню старість комфортнішою та приємнішою. Цього року завершимо повну реконструкцію цього об’єкта. Лишився лише господарський блок: кухня, пральня. А також благоустрій — наголосив директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

За ходом виконання робіт у геріатричному пансіонаті можна слідкувати на порталі «Будуємо прозоро!» (http://zabudova.pl.ua/). Там також міститься інформація про всі інші обєкти, які будуються або ремонтуються у області.