Ви тут:
Надзвичайні ситуації Суспільство Україна 

У Черкасах більше 20 школярів масово втратили свідомість на лінійці, один учень в реанімації

Сьогодні під час  ранкової лінійки у черкаській школі №8 більше двадцяти  дітей без видимих на те причин втратили свідомість. Усі школярі були відразу доставлені до лікарні, один ¬ з них у тяжкому стані перебуває у реанімації. Про це повідомляють на офіційному сайті міської ради Черкас.

Перебіг подій у  цій школі перебуває під особистим контролем міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Як повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, зараз лікарі та інші фахівці встановлюють причини такої реакції дитячих організмів.

– Поки немає чіткого розуміння, що спричинило масову  втрату свідомості та запаморочення у дітей різного віку. Ранкова лінійка відбувалась традиційно на вулиці, до сніданку. Погодні умови дозволяли це здійснювати. Також немає підстав нарікати на споживання якихось шкільних страв. Оскільки діти, щойно прийшли з дому , і нічого не їли у шкільній їдальні. Тому у терміновому режимі керівництвом школи та педагогічним колективом було проінформовано про цю ситуацію батьків та ухвалено рішення про зупинку навчання у закладі до  моменту з’ясування обставин і причин цієї критичної ситуації,  – наголосив Сергій Павлович.

 Також Сергій Воронов проінформував, що нині у цьому навчальному закладі не відбувалось жодних ремонтів чи фарбувань, які могли спровокувати виділення різких запахів чи шкідливих речовин,  несприятливих для дитячого організму.

Як повідомляє черкаське видання Zmi.ck.ua на 11 годину ранку до обласної лікарні було госпіталізовано 42 дитини. Усі потерпілі – учні 2-7 класів.

Тим часом, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вже вирушив до Черкас у зв’язку з масовим отруєнням учнів однієї зі шкіл невідомою речовиною.