Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч за рахунок коштів міського бюджету, у Кременчуці планують оздоровити 400 дітей пільгових категорій

Про це повідомила начальник управління у справах сім’ї та дітей виконкому міської ради Наталія Заводчікова. На ці цілі було спрямовано 2 млн 80 тис. гривень. Вона підкреслила, що цього року, незважаючи на зростання вартості оздоровчих путівок, кількість маленьких кременчужан, які на пільгових засадах отримають оздоровчі послуги в комунальному таборі «Зоряний», дещо збільшиться. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Цього року за рахунок коштів міського бюджету планують оздоровити 400 дітей пільгових категорій.  Для порівняння, у рамках минулорічної  оздоровчої кампанії за рахунок коштів міського бюджету для відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, було придбано 373 путівки.  

Вцілому, до бази даних позаміські дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Кременчука активно працюють до оздоровчої кампанії. 24 і 25 травня державна комісія запланувала провести перевірку готовності до проведення роботи з дітьми влітку в двох позаміських таборах. На сьогодні до банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку за програмою здійснення часткової оплати вартості путівок у позаміські оздоровчі табори, занесено 1463 заяв, а  до банку даних дітей на оздоровлення, які потребують особливої уваги та підтримки – 818.