Ви тут:
Суспільство Україна 

Третій всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» триватиме у Дніпрі два дні та збере на своїй сцені майже 60 виконавців

Третій всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» збере майже 60 виконавців. Серед них будуть як нові лауреати, так і «ветерани». Цьогоріч фест триватиме два дні і пройде на двох сценах, пише Народна Армія.

8 червня у великій залі ДніпроОДА пісні, які вже полюбилися багатьом, виконають «ветерани» фестивалю.

Абсолютно нові композиції зазвучать на сцені літнього театру парку Шевченка у другий день фесту, 9 червня. Власні твори, написані на передовій і на мирній землі, разом з відомими лауреатами заспівають й новачки. Серед дебютантів – Богдан Ковальчин, Іван Бабій, Віталій Кірсанов, Дмитро Скипник, Олександр Сухарський, Іван Бурковський, Костянтин Луц та ін.

Протягом двох днів фесту можна буде почути голоси вже добре знайомих учасників пісенного проекту. Як завжди, проникливо розкажуть про пережите на фронті В’ячеслав Купрієнко, Олег Дмитрук, Олександр Клец, Сергій Бойко, Всеволод Стеблюк, Станіслав Паплінський, Юрій Сусло, Володимир Полєшко, Олексій Бик, Олександр Ламбурський, Сергій Кононенко, Христина Панасюк та ін.

У фіналі разом на одну сцену вийдуть всі учасники третього всеукраїнського фестивалю –  майже 60 виконавців.

«Одне із завдань Президента України Петра Порошенка – всебічна підтримка українських захисників. Для адаптації до мирного життя започатковуємо для АТОвців чимало проектів – освітні курси, спортивні турніри, творчі зустрічі, танцювальні вечори. Цьогоріч уже втретє збере бійців фест «Пісні, народжені в АТО», – повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.  

Додаткова інформація – за електронною поштою atofest.dnipro@gmail.com.